WhatsApp Destek

400 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Sağlık Bakanlığı Onaylı Bayan İstek Arttırıcı

Provocative Kadın Azdırıcı Damla Nedir?

Sağlık bakanlığı onaylı bayan istek arttırıcı ve Kadın azdırıcı damlalar, cinsel isteği az olan ve ilişkiden zevk almayan kadınlar için üretilmiş bitkisel içeriği daha yoğun olan sıvı içeceklerdir. Provocative kadın damlası bu anlamda oldukça etkili olan damlaların ilk sıralarında yer almaktadır. Üç farklı marka altında, kadınlara özel hem kadın hem erkek için ve çok özel bir içeriğe sahip olan diğer markasıyla kullanıma sunulmuştur.

Provocative kadın azdırıcı damla çeşitleri şunlardır;

Provocative Butter Fly Drops Women (Kadınlara Özel)

Provocative Unisex Hapyness Drops (Kadın ve erkek için özel)

Provocative Spanish Fly Pro (Özel)

Kadınlar için cinsel istek artırıcı ve azdırıcı ürün yelpazesi çok fazla çeşidi bulunmamaktadır. Damlalar başta olmak üzere vajinal krem ve jeller, afrodizyak masaj yağları, feromon parfümler bu alanda ön plana çıkmaktadır.

Provocative markalı kadın azdırıcı damlalar dünyada oldukça fazla rağbet gören ürünler arasında yer almaktadır. Türkiye marka temsilcisi firma tarafından ülkemizde üretilmeye başlanmış ve satışa sunulmuştur.

Provocative Kadın Azdırıcı Damla İçerik ve Etkileri

Yardımcı ve tamamlayıcı maddeler haricinde tamamen bitki özlerinden üretilen Provocative damla çeşitleri kadınlar üzerinde çok fazla olumlu etkilere sahiptir. Lady Era ve Green Temptation D9 gibi kaliteli ve etkili kadın damlaları da üreten firmamız bu alanda büyük başarılara imza atmaktadır. Kullanıcı memnuniyetinden anlaşılacağı üzere Provocative damla çeşitleri de binlerce kadın tarafından kullanılmaktadır.

Provocative kadın azdırıcı damlaların içerikleri bitki özlerinin karışımı ve yardımcı maddelerle birleştirilerek elde edilmektedir. Provocative kadın azdırıcı damla kadınların yatakta daha arzulu olmasında, cinsel ilişki boyunca aktif olmasında ve yaşanılan ilişkiden zevk almasına yardımcı olmaktadır. Kadınlar cinsel ilişkilerde doyuma ulaşmakta zorlanırlar. Kadınların orgazma ulaşması için uzun süre ilişkilerine devam etmesi gerekmektedir. Provocative kadın azdırıcı damla kullananlar yaşadıkları cinsel ilişki sonunda orgazma ulaşırlar ve partnerlerine de yeteri kadar zevk verirler. Bunun için cinsel aktivitelerinizden önce kadın partnerin Provocative damla kullanması yeterli olacaktır.

Provocative Kadın Azdırıcı Damla İçerikleri:

Provocative Spanish Fly Pro Özel Damla İçeriği; Kadın istek artırıcı ve azdırıcı damlalar içerisinde en etkili olan bu damla içerik bakımından da diğer damlalardan çok fazla zenginliğe sahiptir. Erkeklerin kullanımı için de uygun olan Provocative Spanish Fly Pro damla, erkeklerin cinsel ilişkilerde daha aktif olmasında faydalıdır.

Damiana (Turnera Diffusa), Çinko, Panax, Ginseng, Kafein, Guarana, Tribulus Terrestris, L-Arginin, Maca, Su, Sukraloz, Sitrik Asit, Doğal Greyfurt Aroması, Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat gibi oldukça fazla içeriğe sahip bir damladır.

Dilaltı kullanım şeklinde olacaksa 6-7 damla kullanılması yeterlidir. Asitsiz ve alkolsüz sıcak ya da soğuk içeceklere karıştırılarak kullanılacaksa 10-12 damla kullanılabilir. Provocative Spanish Fly Pro damlayı kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalamayı unutmamalısınız. Serin ve kuru yerlerde, güneş ışığından uzak tutmalısınız. Cinsel ilişkiye girmeden yarım saat önce kullanılması yeterli olacaktır. Etkisi iki saat boyunca devam edecektir.

Provocative Butter Fly Drops For Women Damla İçeriği;

Türkiye’de üretilen kadın azdırıcı ve istek artırıcı damla olarak en çok tercih edilen ürünler arasında ilk sıralardadır. Cinsel ilişkilerinde soğukluk yaşayan kadınların tercihleri arasında yer almaktadır. Cinsel ilişkiden yaklaşık yirmi dakika veya yarım saat önce kullanılması gerekmektedir. Kullanıldıktan sonra vücutta ısınma ve kan akışında hızlanma hissedilmeye başlanır ve böylece kadın cinsel ilişki için hazır bir duruma gelmektedir.

Taurine, Tribulus Terrestris, Çilek Aroması, Su, Şeker, L-Askorbik Asit, L-Arginin, Meyan Kökü Özütü, Kafein, Potasyum Sorbat ve Sodyum Benzoat gibi güçlü bir karışımla elde edilmiş içeriktedir.

Provocative Butter Fly Drops For Women Damla Kullanımı

Alkolsüz ve asitsiz, sıcak ya da soğuk içeceklere 10-12 damla kadar damlatılması tavsiye edilmektedir. Şayet dilaltı olarak kullanılıyorsa 5-7 damla yeterli olabilecektir. Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalamalısınız. Serin ve kuru yerlerde muhafaza etmeniz gerekmektedir.

Kadınların cinsel ilişkisini daha uzun süre devam ettirmesinde oldukça büyük bir etkiye sahiptir. Cinsel ilişkilerinde tatmin olamayan kadınların Provocative Butter Fly Drops For Women kadın azdırıcı ve istek artırıcı damlayı tercih ettiklerini görmekteyiz. Satış grafiğinin çok yüksek olması bu damlanın kullanıcılar tarafından fazlasıyla tercih edildiğini ve memnun kaldıklarını göstermektedir.

Provocative Unisex Hapyness Drops (Kadın ve erkek damlası) Damla İçeriği;

Kadın ve erkek kullanımına uygun olması açısından çok daha fazla ilgi gören bir damla olma özelliğini taşımaktadır. Kadın ve erkek cinsel ilişkisinden önce birlikte kullanabilmektedir. Cinsel ilişkilerinde daha aktif ve daha başarılı olmak için Provocative Unisex Happyness Drops kullananların sayısı oldukça fazladır. Cinsel isteğin artırılmasında ve ilişki sonunda doruklara çıkılmasında oldukça etkili bir damladır. Kullanıcı yorumları bunu fazlasıyla ispatlamaktadır.

Taurine, Ginseng, Vitamin B-12, Vitamin E, Ahududu Aroması, Su, Şeker, L-Askorbik Asit, L-Arginin, Meyan Kökü Özütü, Kafein, Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat içeriği ile etkisini fazlasıyla göstermektedir.

Dilaltı olarak kullanılabilmektedir. Bunun için 5-7 damla kullanmanız yeterli etkiyi göstermesini sağlayacaktır. Dilaltı kullanımı dışında su, meyve suyu, çay, kahve gibi asitsiz ve alkolsüz içeceklere 10-12 damla karıştırılarak da kullanılabilir. Güneş ışığından uzak yerlerde saklamanız tavsiye edilmektedir. Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalamanızda fayda olacaktır.

Provocative kadın azdırıcı ve istek artırıcı damlaları kimler kullanmamalı?

Provocative kadın azdırıcı ve istek artırıcı damlaları, hamile ve emziren kadınların kullanmaması tavsiye edilmektedir.

18 yaşından küçük ve 70 yaşından büyük kadınların kullanımına uygun değildir.

Kalp ve damar rahatsızlığı olan kadınların kullanmadan önce doktor tavsiyesi alması önerilmektedir.

Düzenli nitrat ilaç kullananların damla kullanması sakıncalıdır.

Yakın zamanda önemli bir ameliyat geçirmiş olanlar, damla kullanmadan önce doktoruna başvurmalıdır.

Yüksek ve düşük tansiyon rahatsızlığı olan kadınlar, doz ayarlaması için uzman hekimden yardım almalıdır.

Menopoz dönemine girmiş olanlar doktorlarına danışarak damla kullanımı yapabilirler.

Provocative bayan istek artırıcı ve azdırıcı damlaları sağlık problemi olmayan yetişkin kadınlar kullanabilmektedir.

Provocative damlaların yan etkileri var mı?

Genel olarak damlaların içeriklerinin bitkisel olması çok fazla yan etkisinin olmadığını göstermektedir. Geçici olarak bazı yan etkilere rastlanabilir.

Bunlar;

Baş dönmesi,

Mide bulantısı,

Kusma ve ishal,

Aşırı terleme,

Yüksek ateş,

Bu ve benzeri geçici yan etkiler görülebilir. Uzun süren yan etkiler ile karşılaşırsanız mutlaka uzman bir hekime görünmeniz sağlığınız açısından önemlidir. Bu yan etkiler genel olarak damlanın etkisinin geçmesiyle birlikte kendiliğinden kaybolmaktadır.

Provocative kadın azdırıcı damla siparişi

Marka tescil sahibi firma tarafından kendi resmi satış sitelerinden temin edilebilmektedir. Aynı zamanda eczanelerde de satışına başlanmıştır.

Cinsel sağlık ürünlerinde en çok dikkat edilmesi gereken konu sahte ürün alıp kullanmamaktır. Maalesef ülkemizde cinsel sağlık ürünleri konusunda çok fazlasıyla sahte ürünler satılmaktadır. Özellikle etkisi iyi olan ve kullanıcı memnuniyeti olan ürünlerin sahteleri internet satıcıları tarafından yapılmaktadır. Orijinal ve kaliteli ürünleri internet sitelerinden almak istiyorsanız mutlaka araştırma yapmalısınız. Ürünlerin resmi satış noktalarından almak çok önemli bir konudur. Sahte ürün alıp kullandığınızda birçok sağlık problemi yaşayabilirsiniz.

Eczane sağlık e-ticaret sitemiz Provocative marka damların resmi satış noktasıdır. Güvenle sipariş verebilirsiniz.

29 Mar 2022 21:04

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.