WhatsApp Destek

400 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kamagra Oral Jelly Vol-1 (Sildenafil Sitrat)

Kamagra Jel 100 mg Ürün Açıklaması

Kamagra Jel Genel kullanımı;

Kamagra Oral Jelly Vol-1, 7 çeşit tattan oluşan kolay ve kolay bir pakettir: ananas, portakal, çilek, vanilya, muz, frenk üzümü ve kaymak Kamagra Oral Jelly Vol-1, 7 çeşit tattan oluşan kolay ve kolay bir pakettir: ananas, portakal, çilek, vanilya, muz, frenk üzümü ve kaymak
Sildenafil, Kamagra Oral Jelly'in ana bileşenidir.

Sildenafil, cinsel stimülasyona verilen yanıtı etkiler. Normalde cinsel stimülasyona cevap olarak salınan bir kimyasal olan nitrik oksit kullanarak düz kas gevşemesini artırarak hareket eder. Bu yumuşak kas gevşemesi, ereksiyona yol açan penisin bazı bölgelerine kan akışının artmasını sağlar.
Sildenafil, erkeklerde erektil disfonksiyon (iktidarsızlık) ve pulmoner arter hipertansiyonunun tedavisi için uygulanır. Sildenafil ayrıca yukarıda listelenmemiş başka amaçlar için de kullanılabilir.

Kamagra 100 mg Doz ve yön;

Kamagra Oral Jelly, gerektiğinde cinsel aktiviteden yaklaşık 1 saat önce alınır. Kamagra Oral Jelly'i günde bir kez daha fazla kullanmayın.
Çok yağlı bir yemek, bu ilacın etkisinin süresini geciktirebilir.
Sildenafil ile tedavi edilirken greyfurt yemeyin veya greyfurt suyu içmeyin.

Kamagra Jel Kullanırken Alınacak Önlemler

Sildenafil kullanmaya başlamadan önce, alerjiniz varsa doktorunuza veya eczacınıza söyleyin; veya başka alerjiniz varsa. Yaşlı insanlar ilacın yan etkilerine karşı daha duyarlı olabilir.

Kontrendikasyonlar

Kamagra Oral Jelly, iktidarsızlığı tedavi etmek için başka bir ilacı alan ya da göğüs ağrısı ya da kalp problemleri için nitrat ilacı kullanan hastalarda kontrendikedir.
Bu ilaç, kadınlar ve çocuklar tarafından ve tabletin herhangi bir bileşenine karşı aşırı duyarlılığı bilinen hastalarda alınmamalıdır.

Kamagra Jel muhtemel yan etkileri

En sık görülen yan etkiler baş ağrısı, kızarma, mide ekşimesi, mide rahatsızlığı, burun tıkanıklığı, baş dönmesi, baş dönmesi veya ishaldir. Bu ilaca karşı ciddi bir alerjik reaksiyon çok nadirdir, ancak meydana gelirse derhal tıbbi yardım isteyin. Bu ilacı kullanan birçok insanın ciddi yan etkileri yoktur.
Yukarıda listelenmemiş herhangi bir yan etki fark ederseniz, doktorunuza veya eczacınıza danışın.

Kamagra Jel 100 mg etkileşimi

Bu ilaç, nitratlar ve amil veya butil nitrit içeren "poppers" olarak adlandırılan eğlence amaçlı ilaçlar ile kullanılmamalıdır; alfa bloker ilaçlar; iktidarsızlık için diğer ilaçlar; yüksek tansiyon ilaçları, vb
Daha fazla bilgi için doktorunuza veya eczacınıza danışın.

Kaçırılmış doz
Kamagra Oral Jelly gerektiği şekilde kullanılır, bu nedenle bir dozaj programına girme ihtimaliniz yoktur.

Doz aşımı
Bu ilacın çok fazla kullanıldığını düşünüyorsanız, derhal acil tıbbi yardım alın. Doz aşımı belirtileri genellikle göğüs ağrısı, bulantı, düzensiz kalp atışı ve sersemlemiş veya bayılma hissini içerir.

Depolama
İlaçlarınızı oda sıcaklığında 68-77 derece F (20-25 derece C) ışıktan ve nemden uzakta saklayın. Onları banyoda saklamayın. Tüm ilaçları çocuklardan ve evcil hayvanlardan uzak tutun.

Feragatname
Her yöne, ilaç entegrasyonlarına ya da önlemlere uymayan ilaçlar hakkında sadece genel bilgi veriyoruz. Sitedeki bilgiler kendi kendine tedavi ve kendi kendine tanı için kullanılamaz. Ayrıca, belirli bir hasta için özel talimatlar, sağlık danışmanınızla veya vakadan sorumlu doktorunuzla anlaşılmalıdır. Bu bilgilerin güvenilirliğini ve içerdiği hataları feragat ediyoruz. Bu sitedeki bilgilerin herhangi bir şekilde kullanılması ve ayrıca kendi kendine muamele sonuçlarından doğrudan, dolaylı, özel veya diğer dolaylı zararlardan sorumlu değiliz.

04 Eyl 2021 23:40

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.