WhatsApp Destek

400 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kamagra Jel Orjinal Nedir Nasıl Kullanılır

Kamagra jel Hindistan ilaç fabrikalarından Ajanta Pharma tarafından üretilen erkekler için cinsel güç arttırıcı, penis sertleştirici ve ereksiyona faydalı bir üründür. Sıvı çikolata şeklinde şaseler olarak 7 farklı aromaya sahip olan ürün milyonlarca erkek tarafından tercih edilmektedir. Her bir şase kamagra jel 100 mg dozdadır. Ajanta Pharma ilaç fabrikası jellerin gösterdiği performanstan sonra tablet ve damla olarak da 2 farklı ürün daha piyasaya sürmüştür.

Ayrıca kamagra jelin kadınlara yönelik istek arttırmaya yardımcı ve kadınların cinsel ilişkide daha aktif olmasını sağlayan çilek aromalı 5’li kamagra jel de üretmişlerdir. Bitkisel içerikler dışında etken madde olarak sildenafil sitrat kullanılmaktadır. Bu sayede Kamagra jel diğer ürünlere oranla cinsel ilişkilerde çok daha başarılı performans göstermektedir. Kamagra jelin hem erkekler hem de kadınlar için farklı ürün seçeneği olması, dünyadaki satışlarının çok yüksek olmasında önemli bir paya sahiptir.

Penis Sertleşmesi İçin Erkekler Kamagra Jel Ürünlerini Tercih Ediyor

Cinsel ilişkiden yarım saat önce bir adet kamagra jeli ağzınıza sıkarak ve bir bardak su kullanarak almanız yeterlidir. Kana karışımı ve enzimi kolay olduğundan etkisi de daha çabuk hissedilmeye başlayan bir üründür. Erkeklerin birçoğu cinsel ilişkilerinde her zaman fazlasıyla aktif olmak ister ve partnerini yeteri kadar mutlu etmek ister. Son zamanlarda erkeklerin büyük bir bölümünde cinsel isteksizlik, penis sertleşme problemi, erken boşalma, yeteri kadar uzun süre ereksiyon olamamak gibi rahatsızlıklar yaşamaktadır. Bunun için de cinsel ilişkide daha başarılı olmak için farklı yöntemler ve farklı ürünler denemektedirler. Kamagra jel bu konuda oldukça başarılı bir ürün olduğundan birçok erkek tarafından öncelikle tercih edilmektedir.

Orgazma Ulaşmanın En Kısa Yolu Kamagra Jel

Kadınların en çok yaşadığı cinsel sorunların başında orgazma ulaşmamaktır. Yani bir kadın cinsel birliktelik yaşadığında zevkin doruklarına çıkmak ve boşalmak ister. Kadınların cinselliğe bakış açısı ve cinsel ilişkilerde yaşamak istedikleri şeyler erkeklerden biraz daha farklıdır. Kadınlar cinsel ilişkilerinde öpüşmek, dokunmak, okşanmak gibi konularda çok daha fazlasını ister. Oysa erkeklerin cinselliğe bakış açısı bir an önce birlikteliği sağlamak ve orgazma ulaşmaktır. Kamagra 100 mg jel, cinsel ilişkinin yeteri kadar uzun tutulmasında çok önemli bir yere sahiptir. Kadınların cinsel ilişkiden beklediği o uzun süreleri yaşamak için Kamagra 100 mg jel kullanmak gerekmektedir.

Bir erkek hem kendisi doyuma ulaşmak ve hem de birlikte olduğu kadını orgazma ulaştırmak istiyorsa mutlaka Kamagra 100 mg oral jelly denemelidir. Kullanıldığı andan itibaren etkisini göstermeye başlayan Kamagra 100 mg oral jelly 4 saati aşan etkin süresiyle yeterli bir cinsel ilişki yaşamanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda erken boşalma gibi sorunlar yaşayan erkeklerin de daha geç boşalmasını sağlamaya yardımcı olacaktır. Kamagra 100 mg oral jelly yukarda da bahsettiğimiz gibi 7 farklı meyve aromasından oluşmaktadır. İsteğe bağlı hangi meyveden hoşlanıyorsanız o aromalı kamagrayı kullanabilirsiniz. Muz, çilek, ananas, portakal, üzüm, çikolata ve kayısı aromaları ile yedi farklı tada sahiptir. Kadınlar için olan kamagra jell sadece çilek aromalı olup bir kutuda 5 adet şase bulunmaktadır.

İhtiyaca Yönelik Farklı Formda Üretilen Kamagra Ürünleri

Kamagranın ayrıca tablet şeklinde olan çeşitleri de bulunmaktadır. Kamagra tabletler, 4’lü tablet, 8’li soft gel ve 8’li tablet olarak satılmaktadır. Kamagranın diğer bir versiyonu ise damlalardır. Hem kadınlara hem de erkeklere yönelik farklı çeşitleri bulunmaktadır. Jell formatında olduğu gibi farklı aromalar damlalarda da mevcuttur. Kişinin kullanım tercihine göre jell, tablet veya damla olarak üretilen kamagra ürünleri, bu sayede dünyada en çok satılan ürünler arasında yerini almıştır. Dünyada seksenden fazla ülkede satışı yapılmaktadır. Ülkemizde de cinsel sağlık ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yerini almıştır. Cinsel ilişkilerini daha zevkli hale getirmek isteyenlerin öncelikle tercihi kamagra ürünleridir.

Kamagra 100 mg oral jelly kullanımı

Kamagra 100 mg oral jelly kullanımı oldukça kolay ve basit bir şekildedir. Cinsel ilişkiye başlamadan yarım saat önce bir adet kamagra jell şaseyi yutarak kullanabilirsiniz. Sıvı çikolata şeklinde olan kamagra jelli yuttuktan sonra bir bardak su kullanmanız tavsiye edilmektedir. Kamagra oral jelly 100 mg kutusunda yedi adet şase halinde ürün bulunmaktadır. Bu yedi adet şase ürünler farklı meyve aromalarından üretilmiştir. Bu kadar farklı aromalı olması tamamen kişilerin tercihlerine sunulmuştur. Hangi meyve tadını seviyorsanız onu tercih edebilirsiniz.

Kamagra 100 mg tablet kullanımı

Önecelikle kullanmak istediğiniz kamagra tableti seçmelisiniz. Kamagra tablet ürünleri dörtlü tablet, sekizli tablet ve sekizli soft gel olarak erkeklerin kullanımına sunulmuştur. Cinsel aktiviteye başlamadan önce bir adet tableti oral yolla kullanmalısınız ve üzerine bir bardak su içmelisiniz. Kamagra tabletler kullanımından itibaren bir saat içinde etki göstermeye başlayacaktır. Bir adet kamagra 100 mg tablet kullanarak partnerinizle birlikte 4 saat gibi uzun bir süre cinsel ilişki yaşayabilirsiniz.

Kamagra damla kullanımı

Kamagra damla kullanımı ise oldukça basit bir kullanım şeklidir. İsteğe bağlı olarak dilaltı şeklinde veya asitsiz ve alkolsüz içeceklere karıştırarak kullanabilirsiniz. Özellikle erkekler kadınlara damla kullandırırken gizli olarak içirmek isterler. Bu yüzden Kamagra damlayı asitsiz ve alkolsüz herhangi bir içeceğe 10-12 damla karıştırmak yeterli olacaktır. Şayet dilaltı olarak kullanılıyorsa yani oral yolla direkt alınacaksa 7-8 damla kamagra yeterli olacaktır. Kamagra damlayı da cinsel ilişkiye başlamadan yirmi dakika önce kullanmak gerekmektedir. Etkisi ortalama bir iki saat sürecektir. Kamagra damlayı kullanmadan önce şişeyi iyice salmanız gerekmektedir.

Kamagra ürünlerinin yan etkisi var mı?

Tüm cinsel sağlık ürünlerinde olduğu gibi kamagra ürünlerinin kullanımı sonucunda da bazı yan etkilere rastlamak mümkün olabilir. Bu yan etkiler genel olarak geçici olarak hissedilir ve ürünlerin etkisi geçtiğinde kaybolur.

Kamagra kullandıktan sonra geçici olarak görülebilecek bazı yan etkiler şunlardır:

Baş dönmesi, mide bulantısı, aşırı şekilde terleme, ishal, yüzde ve boyunda kızarıklık, geçici görme kaybı veya farklı renkte görme bozukluğu gibi yan etkiler yaşanabilir. Biraz önce de bahsettiğimiz gibi bu yan etkiler ürünlerin etkisi boyunca görülebilir ve ürünlerin etkisi geçtiğinde yan etkilerde ortadan kalkar. Şayet yan etkiler uzun süre devam ederse uzman bir hekime başvurmak gerekmektedir.

Kamagra ürünlerini kimler kullanmamalı?

Önemli sağlık problemleri yaşıyorsanız, kamagra ürünlerini kullanmadan önce uzman bir hekimden görüş almanız sağlığınız açısından oldukça önemlidir.

Cinsel performans artırmaya yardımcı kamagra ürünlerini kimler kullanmamalı ya da kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken durumlar nelerdir:

18 yaş altında olan bireyler,

Yakın zamanda önemli ameliyat geçirmiş olanlar,

Kalp ve damar rahatsızlığı olanlar,

Yüksek ve düşük tansiyon sahibi olanlar,

Hamile ve emziren kadınlar,

65 yaş üstü olanlar,

Her gün düzenli nitrat içeren ilaç kullananlar,

Ayrıca, cinsel isteksizlik, ereksiyon, penis sertleşmesi, iktidarsızlık gibi sorunlar yaşamayan bireylerin kamagra ürünlerinden kullanmasına gerek yoktur. Kamagra ürünleri cinsel istek artırmaya, ereksiyon sorunu yaşayanlara ve penis sertleşmesi sorunu olanlara tedavi amaçlı olarak kullanılmaktadır.

Kamagra ürünlerini nasıl ve nerelerden alabiliriz?

Eczane sağlık sitemizde tüm kamagra ürün çeşitleri bulunmaktadır. Sitemizden sipariş verebilirsiniz. Kamagra ürünlerini eczaneler, erotik shoplar, internet siteleri, aktarlar ve benzin istasyonlarından temiz edebilirsiniz.

Son kullanma tarihleri geçmiş ürünleri ve orijinal olmayan sahte ürünleri kullanmamaya dikkat etmelisiniz.

10 Mar 2022 16:49

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.