WhatsApp Destek

400 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Eczanelerde Satılan Geciktiriciler

Erken boşalma sorunu yaşıyor ve bu sorundan dolayı da ilişkilerinizi yetenince sağlıklı yaşamıyorsanız eğer mutlaka yapmanız gereken tek şey eczanelerde satılan geciktiriciler ürünlerin kullanımını gerçekleştirmeniz olacaktır. Geciktirici ürün çeşitleri oldukça fazladır. Bu fazlalık pek çok kişinin kullanım gerçekleştirmesinde etkili olmaktadır. Günümüzde her ürün çeşidini kullanmayan kişilerde bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı geciktirici hap, geciktirici sprey, geciktirici krem ve geciktirici jel gibi ürün çeşitleri bulunmaktadır.

Geciktirici ürünlere eczanelerden veya online ecza sitelerinden sahip olabilmektesiniz.  Eczanelerde satılan geciktirici ürünler sağlık bakanlığı onaylı olan ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanımı ile herhangi bir zararın görülmesi ve yan etkisi söz konusu olmamaktadır. Sağlıklı bir cinselliğin yaşanmasını istiyor ve ilişki esnasında bir şey olur mu tereddüttü yaşamak istemiyorsanız eğer mutlaka ürünü kullanım şartlarına uygun şekilde kullanmalısınız.

Eczanelerde satılan geciktirici ürünler,  stag 9000, delay 48000 sprey, viga 60000, joys ve eros gibi ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanımını gerçekleştirmeniz durumunda alacağınız haz sizi ve partnerinizi tatmin etmeye yetecektir. Geciktirici ürün kullanımı ile ilişki sürenizi uzatacağınız gibi orgazm sürenizi de uzatacaksınız.

Erken boşalma sorunu bilindiği gibi çok farklı sebeplere bağlı olarak da yaşanabilmektedir. Kişinin cinsel tecrübesizliği, cinsel heyecanın yüksek olması, psikolojik sorunlar, organik nedenler, ön sevişmenin uzun tutulması ve ilişkide şehvetin çok fazla olması gibi nedenler erken boşalmaya sebebiyet vermektedir.


     
04 Eyl 2021 23:27

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.