WhatsApp Destek

400 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

A+ Kalite Kadın Cinsel İstek Arttırıcı Damlalar

Kadınlar cinsel ilişkilerde çok daha zor tatmin olan ve ilişki ne kadar uzun olursa orgazma ulaşabilen varlıklardır. İlişki sırasında birkaç kez boşalsalar bile orgazma ulaşmaları zor olabilmektedir. Cinsel olarak uyarılmaları ve ilişkiye hazır hale gelmeleri için öpüşme, dokunuş, okşama gibi ön sevişmeyi yeteri kadar uzun tutmak kadınlar için önemlidir. Bunun için erkeğin daha fazla aktif olması ve uzun sürecek olan bu ön sevişme esnasında penis sertliğini koruması gerekecektir. Erkekler bu durumu takviye edici ürünlerle desteklemeye çalışmaktadır. Bunun için çeşitli ürünlerden faydalanabilirler.

Kadınlar için cinsel sağlık alanında çok fazla çeşitte cinsel ürün bulunmamaktadır. En çok kullanılan ürünler ise istek artırmaya yardımcı damlalardır. Dünyada bu alanda çok fazla kadın istek artırıcı damla çeşidi bulunmaktadır. Ülkemizde de hem yerli üretim olarak hem de ithal edilen bazı bayan azdırıcı damlalar satılmaktadır.

En Etkili Bayan İstek Artırıcı Damla Bitkisel Karışımlarla Formüle Ediliyor

Kadın azdırıcı damlalar daha çok bitkisel içerikli ürünlerdir. Kadınların cinsel olarak uyarılmaları ve cinsel isteklerinin artırılmasına yardımcı olmaya yönelik üretilen ürünlerdir. Yetişkin her kadının kullanabileceği bu damla çeşitlerinin genel olarak yan etkileri de çok fazla bulunmamaktadır. Dilaltı kullanımı veya asitsiz ve alkolsüz içeceklere karıştırılarak kullanıma uygun ürünler arasında yer almaktadır. Birçok kozmetik ve ilaç fabrikası tarafından farklı markalarda kadın azdırıcı damlalar üretilmektedir.

Piyasada satışa sunulan kadın istek artırıcı damlaların orijinal olanları kullanıldığında, kadınların cinsel isteğinin artmasına ve ilişkiden daha fazla zevk almasına yardımcı olduğu görülmektedir. Birçok cinsel sağlık ürününde olduğu gibi bayan istek artırıcı damlalarında maalesef sahtelerinin olduğu bilinmektedir. Kullanıcıların dikkat etmesi gereken en önemli konu sipariş vereceği kadın azdırıcı damlanın orijinal ve kaliteli olmasıdır.

Orjinal Bayan İstek Arttırıcı Damlalar Hangileridir?

Türkiye’de satılan orijinal ve kaliteli kadın azdırıcı damlalar ve ilaçların en çok bilinen markaları, Lady Era damla, Green Temptation D9 damla, Provocative Spanish Fly Pro damla, Provocative Unisex kadın ve erkek damlası, Provocative Butter Fly For Women kadın damlalarıdır. Bu damlalar Türkiye marka tescil sahibi firma tarafından uzun çalışmalar sonucu üretilmektedir. Gerekli tüm yasal şartlar yerine getirilerek ve ar-ge çalışmaları yapılarak kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. İnternette bu damlalar dışında farklı isim ve markalarla damla çeşitleri bulmak mümkündür.

Kadın İstek Artırıcı Damla Kullanımı

Kadınlarda cinsel isteği artırmaya yardımcı damların kullanımı oldukça basittir. Kullanmaya başlamadan önce şişeyi iyice çalkalamayı kesinlikle unutmamalısınız. Cinsel ilişkiye başlamadan yirmi dakika veya yarım saat önce isteğe bağlı olarak dilaltı olarak ya da alkolsüz ve asitsiz içeceklere damlatılarak kullanılmaktadır. Mümkün olduğu kadar yemeklerden önce veya sonra kullanılması tavsiye edilmektedir. Dilaltı kullanacak kişilerin 6-7 damla kadar kullanması yeterli olacaktır. Alkolsüz veya asitsiz içeceklere karıştırarak kullanacak olanların ise 10-12 damla kadar karıştırıp kullanması gerekmektedir. Kadın istek artırıcı damlalar kullanıldıktan itibaren 30 dakika içinde etkisini göstermeye başlamaktadır. Etkisi kullanılan damlaların içeriklerine göre 1-2 saat süre devam edebilmektedir.

Kadın Azdırıcı Damla Yan Etkileri

Kadınların kullanımına uygun olan damlaların bilinen yan etkileri çok fazla yoktur. Kadın cinsel isteğinin artırılmasına yardımcı olan damlaların bitkisel içeriklerinin yoğun olmasından dolayı kullanan kadında istek artırma dışında başka etkilere rastlanmamaktadır. Kullanan kişinin genel yapısı, hastalık durumu, kilosu, yaşı gibi durumlar bazı geçici yan etkilere neden olabilmektedir. Bunlar genel olarak, hafif baş ağrıları, terleme, yorgunluk hissi, kısa süreli mide bulantısı olabilmektedir. Şayet bu yan etkiler uzun süre devam edecek olursa veya daha farklı fizyolojik durumlar söz konusu olursa derhal uzman bir hekime başvurulmalıdır.

Kimler Kadın Azdırıcı Damla Kullanmamalıdır?

Hamile ve emziren kadınlar, yaşı 70 ve üzeri olanlar, düzenli olarak ilaç kullananlar, kalp-damar rahatsızlığı bulunanlar, yakın zamanda önemli bir ameliyat geçirmiş olanlar, yüksek veya düşük tansiyonu olanlar, diyabet rahatsızlığı olanlar, yetişkin olmayanlar ve yüksek derecede görme rahatsızlığı olanların kadın istek artırıcı damla kullanmadan önce uzman hekimlerden bilgi alması tavsiye edilmektedir.

Kadın İstek Artırıcı Damla Siparişi

Orijinal ve kaliteli kadın istek artırıcı damla satın almak için üretici firmaların resmi satış sitelerinden sipariş oluşturabilirsiniz. İnternet sitelerinden sipariş vermeden önce araştırma yapmalısınız ve mutlaka orijinal ürün sipariş edip kullanmalısınız.

Eczane sitemiz marka tescilleri firmamıza ait olan orijinal damların satışını yapmaktadır. Cinsel sağlık ürünlerinden farklı çeşit ve markaların orijinal ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Kadın istek artırıcı damlaları internetten sipariş vermek istemeyen kullanıcıların eczanelerden bu ürünleri satın almasını öneririz. Bu satış noktaları dışında erotik shop ürün mağazaları veya aktarlardan da kadın istek artırıcı damla bulmanız mümkündür.

Kadın İstek Artırıcı Damlaların Saklama Koşulları

Sipariş ettiğiniz kadın azdırıcı damlaları kullandıktan sonra kapağını iyice kapatmalısınız. Kadın azdırıcı damlaları oda sıcaklığında güneşten uzak yerlerde muhafaza etmeniz gerekmektedir. Çocukların bulamayacağı yerlerde saklamalısınız. İlk kullanmaya başladıktan itibaren 6 ay içerisinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Ürünleri kullanmadan önce mutlaka son kullanma tarihlerini kontrol etmelisiniz.

Orijinal Kadın İstek Artırıcı Damlalar Nelerdir?

Lady Era Damla;

Türkiye’de uzun zamandır satışı yapılan en etkili damlalar arasında lady era damla ilk sıralarda yer almaktadır. Binlerce kullanıcı tarafından en fazla olumlu yorum alınan üründür. Kadınların cinsel isteğinin artırılmasında oldukça başarılı bir grafiğe sahiptir.

Lady Era içerik: Lady Era bayan istek artırıcı damla içeriğinde bitki özlerinden faydalanılmıştır. İstek artırmaya yardımcı diğer maddelerle birleştirilerek en iyi sonuca ulaşılmıştır. Meyan kökü özütü, B3 vitamini, kafein, su, şeker, L-askorbik asit, L-arjinin, potasyum sorbat, sodyum benzoat gibi bileşenlerin bir araya gelmesiyle güçlü bir etkiye sahiptir.

Lad Era Damla Kullanımı: Dilaltı kullanımı için 6-7 damla alınması yeterli olacaktır. Su, meyve suyu, çay gibi içeceklere karıştırılarak kullanılmak istenirse 10-12 damla kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Provocative Spanish Fly Pro Damla

İstek artırmaya yardımcı damla olarak üretilmiş olan Provocative Spanish Fly Pro damla içerik olarak en farklı içeriğe sahip tek damladır. Kadınların kullanımının yanı sıra erkeklerin de kullanımı için uygun olan ender ürünlerden biridir. Bu anlamda Türkiye’de ilk damla olma özelliğine sahiptir. Kimyagerlerin yoğun mesaisi sonucunda üretilmiş ve satışa sunulmuştur.

Spanish Fly Pro Damla İçeriği: En çok içeriğe sahip olan damladır. Maca, doğal greyfurt aroması, ginseng, guarana, panax, çinko, L-Arginin, damiana, kafein, tribulus terrestris, sukraloz, potasyum sorbat, sodyum benzoat gibi oldukça fazla karışıma sahip olan Spanis Fly Pro damla etkisi açısından da diğer damlalardan oldukça farklıdır.

Spanish Fly Pro Damla Kullanımı: Alkolsüz ve asitsiz soğuk veya sıcak içeceklere 10-12 damla karıştırılarak kullanılabilir. Ayrıca 6-7 damla dilaltı olarak da kullanılmaktadır.

Spanis Fly Pro Damla Saklama Koşulları: Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. Serin ve kuru yerlerde güneşten uzak yerlerde muhafaza ediniz. Çocukların kullanımına uygun değildir.

Provocative Butter Fly For Women Damla

Eczane ürünü olan Provocative for women damla ise kullanıcıları tarafından çok fazla talep edilen ve takdir toplayan damlalardan biridir. Kadınların cinsel ilişkiye hazır olmasında ve isteğinin artırılmasında oldukça faydalıdır.

Provocative Butter Fly For Women içeriği: Kafein, meyan kökü özütü, çilek aroması, taurine, tribulus terrestris, su, şeker, L-Askorbik asit, L-Arginin, potasyum sorbat, sodyum benzoat

Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. Serin ve kuru yerlerde güneşten uzak yerlerde muhafaza ediniz. Çocukların kullanımına uygun değildir.

Provocative Unisex Damla

Kadın ve erkek kullanımına uygun olan Provocative Unisex damla özel içeriğe sahiptir. Kadın ve erkeğinin cinsel ilişkide daha aktif ve başarılı olmasında etkilidir.

Provocative Unisex damla içeriği: Taurine, ginseng, vitaminB-12, vitamin-E, ahududu aroması, su, şeker, L-Askorbik asit, L-Arginin, meyan kökü özütü, kafein, potasyum sorbat, sodyum benzoat gibi içeriklere sahiptir.

Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız, serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz. Dilaltı kullanımında 6-7 damla, asitsiz ve alkolsüz içeceklerde 10-12 damla karıştırarak kullanabilirsiniz.

06 Nis 2022 10:14

Diğer Yazılar

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.